top of page

HAKKIMIZDA

Ceren Çiçek dekupe odada.jpg

CEREN ÇİÇEK

Eğitmenlikle yetişkin eğitimi ülkemizde henüz çok yeniyken tanıştım. Ne kadar şanslıyım ki eğitmenlikle yolum hayallerimin mesleği olan Makine Mühendisliğini yaparken genç denecek yaşta kesişti. Otomotivde teknik eğitimler veriyordum, işimi yaparken Makine Mühendisliğimi çok etkin bir şekilde kullanıyordum. 
 

Derken eğitmenliğin ve paylaşımın büyülü dünyasına kaptırdım kendimi. Eğitimlerimde bilgiyi ve deneyimlerimi paylaşıyorum. Güzel ülkemin her yanından gelen katılımcılarımdan öyle çok şey öğreniyorum ki… Eğitmenlik hem benim için çok önemli olan paylaşma değerini besledi, hem de sürekli kendimi geliştirme ihtiyacıma iyi geldi. 
 

Uzmanlıklarıma danışmanlık ve koçluğu da ekledim. Uzmanlık alanlarım hem benim için çok önemli olan paylaşma değerini besledi, hem de sürekli kendimi geliştirme ihtiyacıma iyi geldi. Paylaştıkça çoğaldım. Bilgim de insanlarla olan ilişkilerim de çeşitlendi. Sürekli kendimi geliştirirken koçlukta bireylerin, danışmanlıkta organizasyonların gelişimine odaklanarak kendime bambaşka dünyalar açtım. Şu anda da bütün bu yetkinliklerimi paylaşarak çoğalmaya devam ediyorum.

2004 doğumlu kızım Kardelen hayatımın anlamı. Eşim ve kızımla doğa yürüyüşleri yapmak, farklı coğrafyaları, kültürleri keşfetmek ve bahçemizle ilgilenmekten çok keyif alıyorum.
Bitmek tükenmek bilmeyen öğrenme açlığımla okumak hayatımın vazgeçilmezi.

Ülkeme olan manevi borcumu ödeyebilmek için, farklı sosyal sorumluluk projelerinde çalışıyorum.
 

Yaptığım her şeyde paylaşımın karşılıklı olması benim için çok önemli çünkü inanıyorum ki; 
Paylaşmak iz bırakır… 
Ben de iz bırakmaya devam edeceğim. Umarım, paylaşım ve gelişim yolculuğumda sizinle de yolum kesişir.

SERPİL BOLAYIR 

1986 yılında İstanbul’da doğdum. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme mezunuyum.

Kurşun Kalem Eğitim ile yollarımız 2016 Ocak ayında kesişti. O günden bu yana bambaşka hikayelere sahip birbirinden harika insanlar tanıdım. Tanıma şansım olan yüzlerce insanın her biri benim için farklı birer hayat tecrübesi oldu, onlardan öğrenip kendime çok şey kattım. 
 
Ceren Çiçek ile çalışmak ise işin en keyifli kısmı. Eğitimlerin yanı sıra ondan aldığım birçok kişisel değer kendime kattığım büyük bir hazine gibi, gün geçtikçe de çoğalmakta… Onunla kol kola çalışırken paylaştıklarımız birlikte yürüdüğümüz bu yolu güçlendiren en temel şeylerden biri. 
 
Sadece eğitimden ibaret değil benim için Kurşun Kalem... Bu yola çıktığımdan beri yaşamımı değerli kılan ‘’paylaşmanın’’ çok fazla izi var hayatımda… Kurşun Kalem ile beraber hayatıma giren herkesi ikinci kez gördüğümde, sanki yıllardır birbirimizi tanıyormuşuz durumu da bununla ilişkili bana göre.
Çünkü, paylaşmak iz bırakır...

 

kk_1k.jpg
kk_2k.jpg
Logo web site version.png

11 yaşında

bottom of page