top of page

REFERANSLARIMIZ

Adil Şanlıoğlu

Doğuş Oto

Esenyurt Direktörü

Ceren'le 8 sene beraber çalıştım. Kendisi gerçek bir ekip üyesidir. Eğitim verdiği 60'ın üzerindeki Volkswagen yetkili satıcısında 300'e yakın satış ekibi tarafından sevilen bir eğitmen olmuştur. En ayırt edici özelliği mükemmelliyetçiliğidir. Çok çalışkandır. Verdiği eğitimler hep kalitelidir. Her zaman kendisiyle tekrar çalışmak isteyeceğim bir arkadaşımdır. Zaten Doğuş Otomotiv olarakta birçok projede kendisiyle çalışmaya devam ediliyor.

Onur Bayrakgil

Tofaş Akademi

Eğitim ve Gelişim Yöneticisi 

Ceren ile profesyonel hayatta birlikte çalışıyorsanız çok şanslısınız demektir. Otomotiv sektöründeki profesyonellerin eğitim ve gelişim programlarında birlikte çalıştık. Disiplinli, sorumluluk sahibi, yaratıcı ve çözüm odaklı kişilik özellikleri öne çıkmaktadır. Program, eğitim tasarımı, eğitmenlik, fasilitasyon ve koçluk becerileri ile projelere değer katar. Satış ve satış sonrasında teknik, ticari ve davranış gelişim, ürün ve hizmet pazarlama, müşteri deneyimi, profesyonel koçluk, iletişim, eğitimci gelişimi,konularında başarılı bir iş ortağıdır ve profesyoneldir.

Barış Orbay

Kaleseramik

Genel Müdür Yardımcısı

Ceren Hanım ile Arçelik ve Kaleseramik firmalarında bayi ve çalışan gelişim programları çerçevesinde birlikte çalıştık. Hem program içeriği hem de iletişim anlamında çok başarılı ve sonuç odaklı çalışmalar oldu. Kendisi hem davranış biçimi hem de teknik donanımı ile bu konuda liderlik yaptı.

Murat H. Polat

Tema Eğitim Kurumları
Kurucusu

Ceren Hanım ile eskilere dayanan tanışıklığımız, 2011 yılında İŞKUR yönetim kademesine yönelik bir eğitim programı organizasyonu ile profesyonel hayata taşındı. Ardından, Tema Eğitim Kurumları olarak kuruluşumuzdan itibaren -5 yıldır -, her sezon başında Ceren Hanım ile gelişim çalışmaları yapıyoruz. Eğitim ve yönetim kadromuza yönelik, çeşitli eğitimler alıp çalıştaylar gerçekleştirdik. Her sezon başında yaptığımız birçok eğitim çalışması arasından, Ceren Hanım'ın gelişim çalışmaları ekibimiz tarafından interaktif ve eğlenceli yapısıyla özelikle hatırlanır ve iple çekilir. Bu projeler sonucunda ekipten aldığımız geribildirim ve olumlu gözlemlerimiz neticesinde, bu yıl Ceren Hanım'dan Yönetim Danışmanlığı ve Yönetici Koçluğu hizmeti de almaya başladık.

 

Bunca yıllık işbirliğinden ve birlikte hayata geçirilen projelerden sonra insan ister istemez "Keşke  çevremizde başka Ceren'ler de olsa" diyor. Her şeyden önce işine aşık, her zaman için daha iyisi adına sınırları zorlayan, her projede yepyeni ve yaratıcı uygulamalarla fark yaratan, kendine dürüst olabilen profesyonelleri imrendirecek seviyede bir iç disiplin, her zaman için aktif, dinamik, üstelik candan ve güleryüzlü bir profesyonel. Bu dönemde böyle özellikler kağıt üzerinde sıklıkla yazılır ancak gerçeğine nadiren rastlanır.

Alman ekolünün bir mensubu olarak olağanüstü disiplinli ve işinde çok ciddi olmasının yanında muhteşem insani ilişkileri ile Ceren Hanım birlikte çalıştığı herkesi kendine hayran bırakıyor.

 

Ceren Hanım "iyi ki" dediğimiz profesyoneller listesinde önde gelen kişilerden biridir.

bottom of page